Przed naszymi zawodnikami ostatnie dni możliwości korzystania z toru przy ulicy Krajewskiego. Przypomnijmy, że już w tym tygodniu na teren toru miała wejść firma, która ma wykonać prace z tytułu gwarancji. Ze względu na złe prognozy pogody, zaplanowane prace postanowiono przesunąć o kolejny tydzień. Nawierzchnia jest w coraz gorszym stanie i w wielu miejscach zamiast nawierzchni mam już same kamyczki.


Korzystając jednak z zaproszenia klubu z Ostrowa Wielkopolskiego, nasi zawodnicy będą mieć okazję do wspólnych treningów razem z zawodnikami tamtejszego klubu. Sesje treningowe będą mogły się odbywać w poniedziałki, środy i piątki. Z tego miejsca dziękujemy Panu Przemysławowi Domagale, który wyszedł z pomocną dla nas dłonią. Co ważne i warte podkreślenia jest to, że przez cały sezon możliwość trenowania na torze w Ostrowie będą mieć Bartosz Grabowski i Paweł Szkudlarek. Obaj są wychowankami i mieszkańcami Ostrowa Wielkopolskiego.


Na obecną chwilę ciężko powiedzieć, kiedy będziemy mogli powrócić na swój własny tor. Pierwsza zaplanowana impreza jest na 1 maja. W tym dniu ma się odbyć przełożona inauguracja z 11 kwietnia z drużyną Lwów Avia Częstochowa.