Kontakt

Po więcej informacji zapraszamy do Adrian Kocura pod numerem telefonu:

tel: 574 550 026,
e-mail a-kocur@wp.pl

Akademie Speedrowera

Po sukcesie organizacyjnym z treningami dla najmłodszych żaków, postanowiliśmy w sezonie 2021 uruchomić Akademie Speedrowera. Jest ona przeznaczona dla dzieci do 12 roku życia. Treningi docelowo mają odbywać się dwa razy w tygodniu (środa i sobota). Chcemy uczyć dzieci jazdy na rowerze, rywalizacji, wygrywania, ale też i przegrywania. Zamysłem Akademii również jest uświadamianie od najmłodszych lat jak ważne podczas jazdy rowerem jest bezpieczeństwo, założony kask, czy też posiadanie oświetlenia, odblasków. 
W okresie od marca do października/listopada planujemy treningi na torze, który mieście się na ulicy Krajewskiego 1, natomiast w okresie zimowym treningi na sali, a także w terenie. Poza treningami na dzieci czeka Puchar Niziołków Grand Prix Żaków 2021. Jest to cykl 5 turniejów, w trzech różnych kategoriach wiekowych. Dodatkowo najmłodsi zawodnicy mają możliwość brania udziału w zawodach ogólnopolskich takich jak: Indywidualne Mistrzostwa, czy Indywidualny Puchar. 
Wiek zgłoszonego dziecka nie ma dla nas najmniejszego znaczenia. Mile widziane są również dzieci, jeżdżące jeszcze na biegówkach. Do treningów potrzebny jest swój własny rower, kask, rękawiczki i dla bezpieczeństwa jakieś ewentualne ochraniacze. Jest to rywalizacja czwórki zawodników, więc upadki naturalnie się zdarzają.

Sponsorzy

Dziękujemy bez Was nie ma nas