Sponsorzy

Dziękujemy bez Was nie ma nas

Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu to niezwykłe miejsce. Niezwykły obiekt z końca XIX wieku był „świadkiem” skomplikowanej historii miasta. Zajezdnia podobnie jak całe miasto, została zniszczona w czasie wojny, w trakcie walk o Festung Breslau.

Jesteśmy dla mieszkańców aglomeracji wrocławskiej. Nasi pracownicy zapewniają osiągnięcie celu podróży wygodnie szybko i bezpiecznie. Dzięki temu MPK to naturalny wybór we Wrocławiu.

Naszą misją jest tworzenie wyjątkowego miejsca dla naszych klientów – zarówno społeczności lokalnej, odwiedzających Wrocław turystów jak i pracowników. 

Myślisz o Grecji , pomyśl o Greco. Od wielu lat serwujemy dla Was dania greckej kuchni. Korzystamy z oryginalnych greckich produktów. U nas znajdziecie prawdziwe greckie smaki w przystępnych cenach. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu.

Projektowanie stron i sklepów internetowych. Pozycjonowanie i reklama w Google – zrobimy to za Ciebie. Zaufaj doświadczeniu i innowacyjnym metodom. Dołącz do naszych zadowolonych klientów i ciesz się responsywną i przyjazną stroną, na której każdy będzie chciał zostać dłużej.

W 1994 roku przedsiębiorstwo ITS Adam Michalczewski rozpoczęło świadczenie usług przewozowych w regularnej komunikacji miejskiej w Radomiu. Tym samym Adam Michalczewski stał się prekursorem w dziedzinie prywatnych przewozów pasażerskich w komunikacji miejskiej w Polsce.

Zafascynowani pedagogiką Marii Montessori, edukacją skandynawską połączyliśmy to co jest dla nas najważniejsze. Prowadzimy nasze punkty metodą Montessori zauroczeni efektami jakie osiągają nasze dzieciaczki. Każdego dnia uczymy się również na dworze, okolice w których mieszczą się nasze przedszkola sprzyjają leśnej edukacji. 

  • Drukarnia Wrocław Constilana od maja 2024 roku wspiera nasz Klub. Oferuje druk i projektowanie materiałów reklamowych z dostawą na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Możecie liczyć na doradztwo oraz szybką realizację zleceń np. druku ulotek, katalogów lub materiałów reklamowych – oferta pod adresem https://constilana.pl 

#PijKranówkę